2019.01.05 – Krypto-Newsy #94

Social Media

Krypto-Newsy #94, a w nich:
[1:11]Craig Wright atakuje Andreasa Antonopoulosa – https://www.ccn.com/shots-fired-craig-wright-calls-bitcoin-evangelist-andreas-antonopoulos-shtcoin-expert/
[2:01]Pięć kolejny giełd z Japonii dołącza do komitetu samoregulacyjnego – https://cointelegraph.com/news/five-more-exchanges-join-japans-self-regulatory-crypto-exchange-association
[2:35]Blokchainowa konkurencja booking.com tańsza
[3:15]Stablecoiny mogą potrzebować licencji w Teksasie – https://www.coindesk.com/stablecoin-issuers-may-need-licenses-in-texas-unlike-most-crypto-startups
[3:58]Dyrektor opuszcza Coinbase i idzie do konkurencji – https://www.coindesk.com/coinbase-vaishali-mehta-compliance-trusttoken-trueusd-stablecoin
[4:30]AMD podpisuje partnerstwo z ConsenSys – https://www.trustnodes.com/2019/01/05/amds-stock-jumps-10-partnership-with-consensys-announced?utm_campaign=cryptocontrol.io&utm_medium=cryptocontrol_web&utm_source=cryptocontrol.io
[5:27]Tajlandia może przeprowadzić wybory w oparciu o blockchain
[6:13]Satoshi Nakamoto jedną z najbardziej wpływowych osób – https://comparic.pl/satoshi-nakamoto-okrzykniety-jedna-z-najbardziej-wplywowych-osob-na-swiecie/
[7:17]Nadchodzące wydarzenia w kryptowalutach na najbliższe 7 dni
[7:35]Analiza bieżącej sytuacji na rynku
[10:30]Kilka słów na koniec

———————————————————————————————————–
Jeżeli chciałbyś wesprzeć rozwój i działania kanału, możesz przekazać dotację:
https://tipanddonation.com/mikesatoshi
lub PayPal: paypal.me/mikesatoshi

Portfele do dotacji krypto są tutaj: https://cryptokoks.wixsite.com/mikesatoshi/dotacje

———————————————————————————————————–
E-mail do kontaktu: cryptokoks@gmail.com
Kanał discord: https://discord.gg/rBKgpx
Oficjalny Twitter: https://twitter.com/Mikey_Satoshi
Kanał na DTube: https://d.tube/#!/c/mikesatoshi
Grupa KryptoNardód na FB: https://www.facebook.com/groups/230649241027530/

KryptoWiki: http://kryptowiki.info/
Airdropy: http://darmowekrypto.org.pl
———————————————————————————————————–
Jeżeli miał(a)byś ochotę zostać moim referentem to serdecznie zapraszam na poniższej strony:
Electroneum (portfel) – kod BFFBFD
Radio w sieci: https://bitrad.io/?ref=148961

Giełdy:
COXI.io (ref) – https://coxi.io/ref/m9q8gr
Giełda BitBay (ref): https://auth.bitbay.net/ref/pbmike
CoinExchange: https://www.coinexchange.io/?r=a9e22706
InfinityExchange (XIN): https://infinitycoin.exchange/signup/1Di6frJ6ci5472P
Yobit: https://yobit.io/?bonus=xEKXl
CoinExchange: https://www.coinexchange.io/?r=a9e22706

Darmowe kryptowaluty:
FreeDoge: http://freedoge.co.in/?r=1377432
FreeBitcoin: https://freebitco.in/?r=8851422
Bitsler: https://www.bitsler.com/?ref=pbmike
999Dice: https://www.999dice.com/?154343530

System Coinpot: https://coinpot.co/
Moon Cash: http://moonbitcoin.cash/?ref=A985E11578DC
Bonus Bitcoin: http://bonusbitcoin.co/?ref=D24AD9BAFE20
Moon Litecoin: http://moonliteco.in/?ref=ab1168171c5b
Moon Bitcoin: http://moonbit.co.in/?ref=54605c3d4c37
Moon Doge: http://moondoge.co.in/?ref=6e77eee6f906
Moon Dash: http://moondash.co.in/?ref=2ADDD53B80EA
Bit Fun: http://bitfun.co/?ref=287F9E3B6FDF

Kasa za klikanie reklam:
CryptoMiningGame: https://cryptomininggame.com/?ref=a7848737536c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *